Breaking News

Covid vakcina

Pedagogai antivakseriai

Nors daug kas verkia, kad kuo greičiau reikia grąžint bent jau pradinukus į mokyklas, tačiau vos tik prasidėjo vakcinavimas išlindo pedagogai antivakseriai (šaltinis 15min). Welcome.

Pirmiausia, šaršalo sukėlėjams kliūna tai, kad nesiskiepiję arba nesitestuojantys negalės dirbti su vaikais. Neva tai pažeidžia žmonių laisves ir prieš jų valią priverstinai skiepys arba tikrins. Ir čia klausimas, kaip šis besiskundžiantis anoniminis pedagogas dirba mokykloje. Mokytojai kasmet turi tikrinti savo sveikatą, o vienas iš punktų – plaučių rentgenas. RENTGENAS! Taigi čia nuodinga, pavojinga ir kenkia, o dar reguliariai kasmet. Ar šis mokytojas neturi sveikatos pažymos? O gal rentgenas yra nieko tokio, nes kaip ir priprato jau – tiek metų žinomas daiktas. Tik argumentas tada kažkaip nuslopsta. Žinoma, nepamirštama pabrėžti, kad testo tikslumas rodo pieno riebumą – bene dažniausias antivakserių argumentas.

Labai suabejoja mokytojas-anonimas (jei jis tikrai mokytojas) ir prioriteto tvarka, neva, kodėl mokytojai skiepijami anksčiau nei baigtas medikų ir pensininkų vakcinavimas. O čia grįžtam prie jau minėto dalyko – didelė masė jei galėtų tai jau šiandien savo vaikus sugrąžintų į mokyklas, kad tik nereikėtų su jais būti namuose dienos metu. Siekiant bent minimalaus saugumo ir kuo mažesnio viruso plitimo, kito varianto ko gero nėra.

Bet ne tik mokytojai antivakseriai. Medikų tokių irgi yra. Medikas netiki medicina. Čia jau darosi įdomu. Bet išlenda yla iš maišo labai greitai, kai pasižiūri, kur gi tokių medikų daug (net trečdalis) – Visagine, mieste, kur daugiau nei pusei gyventojų kasdienė kalba yra rusų, o tai reiškia rusiškas naujienas, televiziją, spaudą. Ir čia daugiau komentarų nebereikia 🙂